SALA BANKIETOWA

W dzisiejszych czasach Młodzi szukający miejsca na zorganizowanie tego wyjątkowego przyjęcia mają dwa problemy. Pierwszy problem to miejsce w którym zorganizują przyjęcie a drugi to obawy odnośnie zbyt małej ilości podawanych posiłków przez organizatorów. W obydwu wypadkach przy odrobinie zaufania jesteśmy wstanie tym problemom sprostać. Przyjęcia organizujemy w możliwie na jak największym poziomie dbając o najdrobniejsze szczegóły. Jeżeli nasz gość będzie czuł głód po przyjęciu to tylko z jednego powodu… wspaniale się bawił i nie miał czasu na jedzenie. Warto nam zaufać!

Każde menu ustalamy indywidualnie razem z Państwem. Służymy pomocą i radami w wyborze dań, które podamy na Państwa uroczystości. Wszystkie dania przygotowujemy na miejscu co gwarantuje świeżość i wysoką jakość podawanych dań.

Sala Waniliowa jest odpowiedzią na oczekiwania naszych Klientów, którzy wymagali od nas nowoczesnego, dobrze wyposażonego i luksusowego pomieszczenia, które pozwoli się bawić większej liczbie gości, dlatego postanowiliśmy stworzyć miejsce, które zaspokoi nawet najbardziej wyrafinowane potrzeby. Sala Waniliowa jest w stanie pomieścić 120 osób podczas takich uroczystości jak: wesela, komunie, chrzciny, urodziny, konsolacje, rocznice ślubu czy jakiekolwiek inne spotkania towarzyskie lub biznesowe.

Sala Karmelowa to pierwsze pomieszczenie, jakie funkcjonuje na terenie hotelu. Organizowane w nim przyjęcia trafiły w gusta gości, dzięki czemu zainteresowanie naszymi usługami wzrosło. Wszystko to dlatego, że staramy się wsłuchiwać się w opinie gości i nieustannie staramy się dopasowywać zakres usług do ich oczekiwań. To dla Państwa stale się rozwijamy i podnosimy standard naszego obiektu. Sala Karmelowa jest w stanie pomieścić 70 osób.